Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen árnyalatú bronzosító...

Milyen árnyalatú bronzosító illene hozzám?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy jó ideje nem tudom kiválasztani egyszerűen a számomra megfelelő árnyalatú bronzosítót. A maybelline fit me korrektorából a 15 árnyalatút használom, ehhez a bőrszínhez tudnátok jól passzoló bronzosítókat ajánlani? Esetleg ha még ismeritek a benefit hoola bronzert meg a too faced chocolate soleil bronzosítóját, ezekből melyik árnyalat kéne nekem? Nagyon szépen köszönöm ha valaki segít megfejteni, mert ahhoz azért nem olcsó mulatság, hogy vakon random beleválasszak egy árnyalatba :D ❤️

2022. okt. 20. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezekből a a sima Hula és Chocolate árnyalat lenne jó neked. A többit a nagyon világos vagy kicsit sötétebb bőrűeknek találták ki. De nézegess swatch-okat és te is látni fogod, hogy melyik a jó, illetve a két márka közül melyik terméke tetszik jobban.
2022. okt. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a Hoola bronzer eléggé túlárazott, vannak tőle sokkal jobb bronzosítók,töredék áron. Tudom nem ez volt a kérdés,csak gondoltam leírom.
2022. okt. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kedves utolsó! Tudnál párat mondani?
2022. okt. 21. 13:18
 4/4 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Maybelline-City bronzer nagyon jó és tartós. Van az Essencenek egy kontúrpalettája,én azt is nagyon szeretem, akkor a Nyx bronzosítók is nagyon jó. Nekem volt drága bronzosítóm több is és azt tapasztaltam, hogy semmivel nem jobbak mint az olcsóbb társaik. Sőt volt olyan tapasztalatom hogy a drágább kifejezetten rosszabb volt mint az olcsó,mert nehezen tudtam eldolgozni,foltos volt,ha jól emlékszem egy The Balm márkájú bronzosító volt, míg az 1500 forintos Essences bronzosítót gyönyörűen eltudtam dolgozni,nem volt foltos és tartós is volt.
2022. okt. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!