Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szempillaspirál ami egyáltalán...

Szempillaspirál ami egyáltalán nem pereg?

Figyelt kérdés
Ismertek bimbabiztos szempillaspirált, ami nem pereg le a szem alá, illetve nem kenődik el? Eddig akárhányat próbáltam, mind elkezdett potyogni egy-két óra után, pedig nem viszek fel több réteget. Hamar zsírosodik a bőröm a szemem körül, lehetséges, hogy emiatt van így? És mit tehetnék ez ellen?

#smink #szempillaspirál #Tartós szempillaspirál
2022. okt. 22. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Régen ugyanez volt a problémám, számomra a Maybelline Lash Sensational vált be, már évek óta újraveszem. Egész nap fent marad, egyáltalán nem pereg, legalábbis nekem nem.
2022. okt. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, melyik változata van meg neked? Én kipróbáltam a vízálló verzióját, de az nem jött be sajnos.
2022. okt. 23. 00:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem az "Intense black" verzió van meg. A vízálló verzióját sosem próbáltam, de pl. a sima verziót, szóval ami nem az intense black, azt is próbáltam, és az sem pergett le. De sajnos szerintem a szempillaspirál is olyan, hogy mindenkinek ki kell tapasztalnia, hogy neki melyik válik be a legjobban, sajnos olyan termék nincs, ami mindenkinek tökéletes lenne. Pl. az Essence Lash Princess szempillaspiráljait is tök jónak mondják, de nekem például azok leperegtek pár óra után, nem szerettem őket, pedig a neten azokról is annyi jó vélemény van, hogy csak na.
2022. okt. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!