Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hány évesen engednéd meg a...

Hány évesen engednéd meg a gyerekednek a korrektort és a szempillaspirált?

Figyelt kérdés
2022. okt. 28. 13:26
 1/8 Metionin ***** válasza:
59%
Korrektort amikor szüksége lenne rá, van akinek már sajnos 10 évesen kijönnek a pattanásai. Szolid spirált úgy 13-14 körül.
2022. okt. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15%

Lány: 14+

Fiú: SOHA! Na jó...majd ha kell a szerephez, mint színész vagy rock énekes.

2022. okt. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12%
nincs gyerekem, de ha lenne, biztos az én szép bőrömet örökölné, és akkor semmi szüksége nem lenne korrektorra. szempillaspirál mehet úgy 14-15 éves kortól
2022. okt. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Nekem ugyan nincs gyerekem, de szerintem 12 éves kortól már azért lehet annyi önrendelkezése, hogy korrektort és spirált használjon (ami konkrétan amúgy sem látszik). Egyébként nem értem hogy miért tartják valami ördögi dolognak azt ha egy fiatal lányka sminkell. Ez csak festék.
2022. okt. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan 12 éves korom körül kezdtem sminkelni.
2022. okt. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én emlékszem, hogy 12 évesen már használtam ezt a kettőt. Nagyon hálás vagyok anyámnak, hogy mikor kijöttek az első pattanásaim, akkor vett nekem korrektort. Azóta amúgy szép bőröm van, már nem is használok, sőt, általában egyáltalán nem sminkelek, szóval nem lettem emiatt "függő". De tinédzserként igenis rengeteget számított, hogy van mivel elfednem a pattanásaimat.

Szóval én nem kötném ezt korhoz. Nyilván nem a semmiből jön az ötelt egy kis tininek hogy korrektort tegyen a fejére, hanem valamit el akar vele takarni. Hadd tegye. A spirál meg nem egy nagy kunszt, nem érdekelne ha használ már fiatalon is.

2022. okt. 29. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 11-12 éves korom körül kezdtem használni. Nincs ebben semmi rossz.
2022. nov. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Korrektort én szájfényt 10 évesen, spirált 12 évesen kezdtem használni. Anyunak sem volt kifogása ellene. Mai napig ízlésesen sminkelek, és jó is, hogy korán kezdtem, mert sok osztálytársam most kezdi próbálgatni a tust, és szegények néha olyan idétlenül néznek ki. :/ Én pedig már évekkel ezelőtt megtanultam.
2022. dec. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!