Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan sminkeljek, hogy ne...

Hogyan sminkeljek, hogy ne legyen rosszabb az összkép (alapozó)?

Figyelt kérdés
40 éves vagyok, elég tág pórusú a bőröm, és most is van rajta mindig ez az. Tudom ez már nem lesz bababőr, akármilyen technikával se. De esetleg javíthatnék valamit a technikámon, mert most nagyon rondának érzem a végeredményt, nagyon látszik, hogy alapozó van rajtam, és nagyon látszanak a pórusaim a sebek, pattanások meg jobban látszanak, mint egyébként, amikor csak a szín miatt lennének feltűnőek. Általában inkább nem is alapozok, csak a nagyon nagy rondaságokat lekorrektorozom és annyi, így a színem nem szép, de összességében nem annyira undorító az eredmény. Egyébként amit használok most: primer, drogériás jobb minőségű alapozó, korrektor, púder. Például tévés műsorvezetőknek annyira jól néz ki a sminkje, mi a titkuk?
2022. okt. 29. 00:27
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Mielőtt sminkelsz, mindenképp hidratálj,a smink csak a szép hidratált bőrön mutat jól. Illetve kerüld a nagyon matt alapozókat,ami még fontos hogy mindig használj fényvédőt(még télen is),és állíts össze egy megfelelő arcápolási rutint,szebb lesz a bőröd,ezáltal a sminked is jobban fog mutatni. Amúgy én 24 vagyok, viszont úgy gondolom hogy a 40 még nem egy nagy kor,ha van egy jó arcápolási rutinod, megfelelő termékekkel,szedsz vitaminokat, odafigyelsz az étrendedre,lehet szép bőröd. Ami még fontos,bár gondolom ezt már millószor hallottad,de azért le írom,hogy igyál rengeteg folyadékot. Aztán még annyi, hogy ne hasonlísd magad a tv-s műsorvezetőkhöz,őket profi sminkesek sminkelik,meg mindenféle kezelésekre járnak,nagyon sokat költenek a külsejükre,hisz náluk nagyon fontos hogy jól nézzenek ki a képernyőn.
2022. okt. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A tévéseknek a világosító a titkuk. Ha civilben közelről megnézed, az ő bőrük is pont olyan, mint a tiéd.

Fotón se mindegy hogy déli napfényben, ringlight előtt állsz vagy napnyugta előtt vagy, utóbbi kettő mellett sokkal szebb, egyenletesebb a bőr.

De érdemben is válaszolva, ugyan láthatatlan nem lesz, de egy bb vagy CC krém sokkal szebb hatású, mint egy alapozó. Pláne ha most könnyed, dewy alapozó helyett mattosítót használsz. Érdemes próbálgatni mi válik be.

2022. okt. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindenekelőtt a megfelelő hidratáló és fényvédő lesz a kulcs. Illetve alapozóból is meg kell találni a neked valót, az kísérletezgetésen kívül nemigen megy máshogy, persze utána olvasni nem árt :) Egy jó kozmetikus pedig még szintén csodákra képes, én havonta járok :)

A tévések meg... pont olyan, mint amikor a vendégeim hozzák a képet a pinterestről, hogy milyen körmöt akarnak. Én meg már azonnal látom, hogy milyen ügyes a megvilágítás, a kéztartás, a háttér, az olajozás a körömágynál. Aztán persze ugyanezeket a trükköket bevetem én is a saját oldalamon, de hát a szépségipar mindig is ilyen volt :D

2022. okt. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudatos bőrápolás és minőségi sminktermékek .
2022. okt. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!