Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Régi rosszabb minőségű vagy...

Régi rosszabb minőségű vagy félig beszáradt sminkcuccokkal mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Kidobni sajnálom őket (jónéhány körömlakk, illetve pár szempillaspirál ami már darabosan fest). Odaadnám szívesen rászorulóknak de vajon ilyesmi kell bárkinek is? Hol találok ilyen embereket?

2017. aug. 27. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Rá van írva a csomagolásra, hogy meddig felhasználható. Ha már lejárt, akkor szerintem dobd ki.
2017. aug. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De jó, ezt nem is tudtam! Köszi az infót :)
2017. aug. 27. 20:49
 3/7 A kérdező kommentje:
Amúgy nagyon sok cuccon nincs rajta lejárati dátum (avon, rimmel, OPI...)
2017. aug. 27. 21:43
 4/7 anonim ***** válasza:
22%
Ha raksz egy kis körömlakklemosót a körömlakkba akkor jó lesz! :)
2017. aug. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy kibontott tégely ikon van rajtuk egy számmal és M betűvel, azt jelenti felbontás után hány hónapig jó
2017. aug. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én a félig beszáradt, megbüdösödött dolgokat nem adnám senkinek, nem véletlenül van szavatossági ideje a sminkcuccoknak is. a kiütéseket, szemgyulladást elkerülendő, én a kukába száműzöm a lejárt szem-, arc- és szájsminkeket. nem is túl higiénikus egyébként más sminkcuccait használni. a körömlakkokat viszont én is meg szoktam tartani, fel lehet hígítani őket. rászorulóknak inkább tartós élelmiszert, ruhát, bútort, könyveket, játékot vagy pénzt ajánlanék fel.
2017. aug. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igaza van az utolsónak. Azokat a sminkcuccokat dobd ki, ami már több mint 2 éves. Nem higiénikus és valószínűleg többet árt mint használ ha tovább ajándekozod. A körömlakkot is kidobnám ha már régi, az 1,5 éven belülieket szoktam kicsit hígítani.
2017. aug. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!