Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért hullik ki 2 nap után a...

Miért hullik ki 2 nap után a műszempilláim negyede?

Figyelt kérdés
Életemben először csináltattam. Korrekt áron tapasztalt szempillással. Szigorúan tartottam magam a 48 órás szabályhoz. Nem érte víz. Direkt nem fürödtem meleg vízben, hogy ne legyen a zuhanyzóban pára. Aludni is úgy aludtam, hogy nem feküdtem hasra. Nem piszkálgattam. Mégis a negyede hiányos. Nem úgy àllnak ahogyan kéne. Mikor megcsinálta gyönyörű volt. Nem szúrt. Szépen állt. De mégse tartom ezt normálisnak. Vagy ennyire gyorsan tud hullani?
2022. okt. 30. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs kutyad,aki almodban lenyalja? … mint az enyem 😂


Zsirtol oldodik meg le. Nem kenheted az arcod kb semmivel

2022. nov. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem a 2D-s pillám simán kibír legalább egy hónapot. Szerintem a pillásoddal van a baj 😕
2022. nov. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!