Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 1 év utáni szempillaragasztó...

1 év utáni szempillaragasztó használat után allergiás lettem? 19 L

Figyelt kérdés
17 éves koromban elkezdtem felragaszthatós műszempillát használni (Catrice ragasztó) és egyszer csak 1 év múlva bedagadt tőle a szemem többször is. Egyik barátnőmnek is pont ugyanez volt. Néhány hónapig épített pillám volt, azzal semmi baj nem volt. Úgy döntöttem most, hogy egy másik ragasztóval megpróbálom, de ugyanúgy duzzadt lett tőle a szemem, pedig nagyon fontos lenne, ugyanis kreatív sminkeket szoktam készíteni. Szerintetek a mágneses szempilla mennyire tartós, illetve milyen ragasztót kellene használnom?

2022. nov. 1. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg megváltoztak az összetevői, mert az eredeti összeállítást olyan drágán kellene adni, hogy senki sem venné meg. Ez igen gyakori jelenség. Azt tudod tenni, hogy kipróbálsz más, főleg drágább márkákat, aztán hátha. Ha nem jó az se, az összetevők listáján ki tudod keresni a közös pontokat, így előbb-utóbb megtalálod a bűnös összetevőt.
2022. nov. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de tök hülyeség ilyen szrságokat magadra ragasztani :D F
2022. nov. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
neked lehet, nekem viszont nem azxd sok minden ertelmetlen, szimplan jol nez ki, nekem tetszik, azta, de krvanagy dologXDF
2022. nov. 2. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!