Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Extra világos, sárgás tónusú...

Extra világos, sárgás tónusú korrektor, alapozó?

Figyelt kérdés

Üdv:D

Egyszerűen nem találok a bőrszínemhez alapozót, de még korrektort sem. Nagyon világos bőröm van, eleggé sárgás tónussal. A problémám az, hogy a drogériákban vásárolt alapozók mindegyike sötét illetve rózsás, így olyan, mintha lehánytak volna és nem passzol a nyakam színéhez. Alapozókból próbáltam:Essence( ebből 2típust is), Maybelline(szintén 2típus), Catrice, L’oreal(szintén 2típus), Shein( szintén 2típus,btw nagyon világosnak tűnt képeken illetve az értékeléseknél, úgy gondoltam nagyon olcsó, kipróbálom, nagyon rossz nem lehet). Ezekből mind a legvilágosabb van meg és néztem a tónust is, de mindegyik nagyon rózsaszínes. Sajnos a boltban a mesterséges fény miatt nem tudom megállapítani, hogy most vajon tényleg sárgás tónusú-e, mint ahogy a csomagolásra van írva. Korrektorból az a problémám ,hogy mindegyik oxidálás után rózsaszín, hiába van ráírva,hogy nem az. Nekem nagyon szembetűnik magamon a színeltérés. Nagy keservesen gondoltam, hogy megveszem a Dior korrektort, yt-n neztem milyen világos bőrű lányok használják, illetve olvastam, hogy tényleg nagyon világosak. 0W(warm) árnyalatban vettem meg, világossága jó de ezis rózsaszín hozzám. Ha rápúderezek sárgás púderrel(revolution) akkor túl sötét lesz a fejem illetve azzal már túúúl sárga. Nemtudom mit tegyek, pattanásos az arcom, smink nélkül nem érzem magam szépnek.:( Azt már le sem merem írni mennyi pénzt költöttem el alapozóra és korrektorra. xd segííítsééég



#vilagosalapozo #vilagoskorrektor #sargastonus
2022. nov. 11. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Ami magasabb kategória pl lancome, estee lauder, nekik rengeteg arnyalatuk van. Talán mintát is lehet kapni és 1-2 hasznalattal el tudod dönteni, hogy jó vagy sem.
2022. nov. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző írja. Ez nem gyártó függő és nehéz megmondani mert nem látjuk a bőröd. Érdemes az olyanokkal próbálkozni, amikhez van ingyenes termékminta vagy viszonylag olcsó mini kiszerelés. Aztán ha ráakadsz, akkor abból úgyis veszel szép nagyot majd 😄
2022. nov. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!