Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen alapozót es púdert,...

Milyen alapozót es púdert, meg korrektort ajánlotok extra világos bőrre?

Figyelt kérdés

A világos GarnierBb is sötét nekem, a NYC porpúder meg világos: hullának mutat. :/

A Catrice Matt 18h, s alapozó is sötét valmennyire nekem. Elüt.


Élettel telivé szeretném tenni az arcomat: zsíros-vegyes bőr, némi pattanások.

Mi vált be nektek? Mit tudtok ajánlani? Kb. milyen árkategóriákba esnek?



2013. febr. 28. 12:23
 1/10 ivilicious ***** válasza:

én az esscence temrékeket ajánlom, elérhető áru és nekem nagyon bejöttek.

bb krémből pedig a l'orealos, nem nagyon színezett,de szép lesz tőle nagyon az arcod..bár nekem nem igazán pattanásos.

2013. febr. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Alapozóból én nem találtam még olyat sajnos, ami teljesen passzolna nekem, mindegyik túl sötét. Púderből én is Essence-et használok, kompaktot és port is. Korrektorból szintén Essence, bőrhibákra stiftes, szem alá Stay All Day.
2013. febr. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Alapozót csak MAC-et tudok ajánlani, másból nincs igazán világos. Mondjuk pattanásos bőrre nem is kéne ilyesmit kenni. Inkább BB krémet, pl Essence Pureskin.

Púderből én CV 2in1-t használok, antibakteriális, szép összetevőkkel, nagyon világos, de nem hullafehér, tehát szerintem neked is jó lehet.

Korrektorból Essence stay all day.

2013. febr. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon világos bőröm van. Alapozóból Oriflame Studio Artist legvilágosabb árnyalatát, púderből Balea Young-ot, szem alá pedig én is az Essence Stay all day korrektort használom.:)
2013. febr. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

3. a CV legvilágosabbjára gondolsz? van nekem is :)

az úgy-ahogy jó


Nem szoktam sminkelni: csak ritkán és, pláne nem erősen. Csupán a piros foltokat szeretném kissé elfedni és úgy hogy viszonylag passzoljon az arcomhoz és mégis természetesnek tűnjön.


Valaki egyszer Astor Skin Match-ot említett, az nagyon világos bőrhöz is jó?

2013. febr. 28. 19:06
 6/10 ivilicious ***** válasza:

igen ,jó hozzá.

a piros foltokra lehet venni ilyen színes korrektort,nekem essence forget it van, zöld a piros foltokra,rózsaszín a karikákra, bőrszínű a többi bőrhibára

2013. márc. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem falfehér a bőröm és a bb light bejött.
2013. márc. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

utolsó: a Garnier BB light? nekem is az van, és az olajmentes, barátnőmnek az olajos volt meg, ő ajánlotta, ami nekem van, sajnos kevésbé vált be, és valahogy a színe is olyan mintha szoliztam volna.


Hogy érik el vajon azt hogy egyes emberek sminkben is szép fehérek?

2013. márc. 6. 22:49
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is néztem a BB krémeket, az összes konkrétan barnának tűnt a kezemen, nagyon sötétek. :(

A profi márkáknak vannak nagyon világos alapozói, azokkal szép eredményt tudnak elérni. Viszont azok drogériában nem kaphatók.

2013. márc. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 paradicsom31 ***** válasza:

Látom, már nem aktuális a kérdés, de azért én is válaszolok, hátha hasznos lesz.

Nekem is extra világos a bőröm, és én is nehezen találtam rá alapozót. NYC alapozót semmiképp ne vegyél, mert borzadáj.

Na szóval: nekem ami eddig bejött: Avon Calming Effect, de ezt kivonták a forgalomból. Ezután használtam az Avon Extra lasting Ivory árnyalatát, attól narancssárgás lett az arcom, pedig vékonyan vittem fel. Szóval ezt ne vedd meg, ha nem akarsz macerálni vele.

Most perpill a Catrice All Matt plus 020 Nude Beige van meg, magvan az ára, 2000 forint...

de mellette van egy essence coverstick korrektorom, 01 Matt sand árnyalatban, ez a kettő tökéletesen passzol (én a korrektort viszem fel előbb, aztán az alapozót.) Fiálásként egy olcsó púdert használok: Lora tükrös kőpúder 23-as árnyalata.

2013. szept. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!