PinkPanda vagy Notino?

Figyelt kérdés
Szeretnék rendelni nagyobb értékben sminkeket. Mindenki a PinkPandát ajánlja, viszont szerintem ott drágábbak a termékek, mint a kozmetikákban. Én a Notinohoz vagyok szokva, de annyian rendelnek PinkPandáról, hogy érdekel mi olyan jó benne🙈

2022. nov. 11. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a Norinorol rendelek csak, Nekem a PinkPanda nem szimpi.
2022. nov. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
há mer no, tinó!
2022. nov. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 _Cherrybomb_ ***** válasza:
Pink pandában annyi a jó, hogy vannak talán kicsit olcsóbban NYX termékek meg kicsit extrább termékek, amiket a Müllerben is kapni, illetve a mistery box, gondolom. Én is rendeltem onnan egyszer, de a mistery box se egy extra, olyan terméket raknak bele amit nem tudtak eladni. A notinon meg sokkal több termék van, kb minden után kapsz kedvezményt, meg termék mintákat, szóval inkább azt mondanám
2022. nov. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%
A pink panda nagyon jó szerintem. Most van black friday, és ha 4500 Ft fölött rendeltek akkor a menhelyi állatoknak adományoznak. Most nem szponzorálni szeretném csak nagyon szeretem a sminkeket is meg az állatokat is. De onnan remdelsz ahonnan szeretnél persze! ❤️
2022. nov. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem iszonyú ellenszenves a Pink panda reklámja. Erőltetett, gagyi. Főleg a mystery box reklám, ahol lapátolják a törékeny terméket egy rózsaszín zacskóba! Na hát ez kivágta nálam a biztosítékot. Ráadásul minden reklámjuk: "csak most" "csak neked" "csak utóljára" "készletkisöprés és soha többé", de amit a legjobban utálok: "MINDENNEK MENNIE KELL"

Melyik normális magyar cég ír ilyet, hogy "mindennek mennie kell"? Ez inkább szánalmas kapálódzás, mert beragadt náluk a termék és könyörögnek azért, hogy vedd meg. Annyira unszimpatikus reklám, hogy a céget is alapból kizárom emiatt. Szerintem vannak sokkal szimpatikusabb magyar kozmetikai cégek.

jan. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!