Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Barátnőm sohasem sminkel,...

Barátnőm sohasem sminkel, körömlakkozik pedig én szeretném. Vajon jó néven veszi ha meglepem ilyen készlettel? Milyet vegyek így elsőre?

Figyelt kérdés

2022. nov. 12. 20:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne vegyél.

Ha akarna használni, már rég használná. Nyilvánvalóan nem akar.

2022. nov. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne. Én pl. szeretek sminkelni, és a körmömet is szeretem lakkozni, de a hangsúly azon van, hogy szeretem ezt csinálni, nem pedig azért csinálom, mert más elvárja tőlem. Inkább vegyél neki valami olyasmit, amit tényleg szeretne.
2022. nov. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Sminket venni olyan embernek, aki nem sminkek kifejezetten sértő. Ezzel azt üzened neki, hogy smink nélkül nem annyira szép.
2022. nov. 13. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
57%

Elég passzív-agresszív lenne tőled. Talán előbb beszélj vele? Normális kapcsolatba belefér... Mondd neki, hogy néha szívesen megnéznéd sminkkel is, aztán látod a reakcióját.

Lehet már az ötletét is utálja. Lehet, hogy néha a kedvedért hajlandó lenne rá. Az is lehet, hogy csak nem mert változtatni, mert félt, hogy mit szólsz hozzá, vagy néha szeretne sminkelni, csak nem tud/nincs mivel,

Ezt innen nem tudhatjuk.

Ha nagyon ellene van, akkor viszont engedd el a dolgot.

2022. nov. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!