Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyi idő után tanultatok...

Mennyi idő után tanultatok meg jó műkörmöket csinálni?

Figyelt kérdés
Nos én most szeretnék tanulni körmözni. De csak ithon magamnak hobbiként. Ti mennyi idő alatt sajátitottátok el a műköröm csinál ást. Mármint hogy jól csináltátok. 1 év múlva mennék lehet műköröm tanfolyamra. De nem biztos.meglátom hogy csinálom

2022. nov. 23. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Előtte sokat festettem a körmöm sima körömlakkal is, ott is preciz voltam, igy a mukormozes sem ment nehezen

Elsonek tippel csinaltam, de attertem az epitesre

Eleinte 2-3 oraba tellt de mar elsore is szep volt mert addig csinaltam meg nem lett tokeletes

Mar most csak a sajat kormomre teszek gel lakkot mert kenyelmesebb nekem

1 ora alatt meg is van, es nagyon konnyu


Nekem hiaba hamar ment sosem lennek kormos :)

2022. nov. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Metionin ***** válasza:
Már az első sem volt rossz, korábban én is sokféle dolgot, mintát csináltam sima lakkal is, meg hobbim a festés és hozzá van szokva mindkét kezem ahhoz, hogy apró dolgokkal pepecseljek. Úgy a harmadikra mondtam azt, hogy na ez tényleg van olyan jó, mint amit szalonban csinálnak. Eleinte nagyon sok időt elcsesztem vele, utána egyre gyorsabb lettem. Mostanság csak erősítő gélt használok és arra rakok fel hol géllakkot, hol sima lakkot.
2022. nov. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteget lakkoztam a körmöm, utána jött a gél lakk, majd a porcelán és a poly gél. Porcelánnál az első már elég jó volt. Emberfüggő szerintem, na meg rengeteg videót és képet kell nézegetni, hogy megtanuld.

Ha jó a kézügyességed, precíz vagy és a szépérzéked is rendben van akkor gyorsan menni fog.

Gondolom ilyen 14 év alatti vagy az írásod alapján, a tanfolyam nagyon drága és sok helyen nincs minőségi oktatás. Nagyrészt magadat kell tanítanod, nem érdemes azért elvégezni egy tanfolyamot, hogy magadnak otthon csinálgasd.

2022. nov. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az a hallatlan szerencsém volt, hogy anya körmösként nagyon sok mindent tanított már otthon :D szóval elég gyorsan fejlődtem, de ugye az első pár körmöm nem volt teljesen saját munka. Viszont mire odaértem, hogy 19 évesen megcsináljam az OKJ-t, nagyjából már kisujjból kiráztam a kötelezőket és mindig elsők között voltam kész :D ez persze nem jelenti azt, hogy azóta ne tanulnék folyamatosan valami újat, ne néznék videókat, ne járnék továbbképzésekre :)
2022. nov. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!