Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Vissza lehet vinni a mac...

Vissza lehet vinni a mac üzletbe ott vásárolt bontatlan pirosítót?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem egy pirosítót a mac egyik üzletében. Hazaérve megnéztem a batch codeját és 2 éve gyártották. Mivel krém pirosítóról van szó rákérdeztem mac chaten bontatlanul gyártástól számítva meddig használható. Azt mondták hivatalosan 2 évig. Szóval eladtak nekem egy napokon belül lejáró terméket. Ha visszaviszem kicserélik egy újabbra vagy visszaadják az árát? Ti csináltatok már ilyet? Más termékeket is vettem és így volt rá akció. Ha nem tudják ezt a pirosítót kicserélni akkor a többit is vissza kell adnom? Természetesen minden bontatlan és a blokk is megvan.

2022. nov. 27. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha bontatlan a termék és nem volt használva, a blokkot bemutatva visszaveszik.
2022. nov. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nehogy kibonsd és vidd vissza minnél hamarabb a blokkal.

Amugy az eladó helyébe szégyellném magam hogy hamar lejáratú terméket ad neked teljes áron, ráadásul krémes romlandó termékben.

2022. nov. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Visszavittem, egy másik eladó volt ott. Meglepődött ő is, hogy ezt ott eladták. Valószínüleg véletlen volt, nem vették észre, hogy árulnak egy lejárat közeli terméket. Kicserélték másikra.
2022. nov. 28. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!