Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy listázzam azokat a...

Hogy listázzam azokat a dolgokat amiket minden nap vinni szoktam magammal ha mindig úgy érzem ki marad valami?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Mivel én nem szoktam sminkelni így alapból kevesebb cuccot viszek magammal bárhova mint mások de általában mindig van az az érzésem, hogy valamit otthon hagytam pedig van, hogy mindent beraktam. Kicsi hátizsák de szeretném ha minden olyan nálam lenne ami mindig kellhet vagy akár másnak is jól jönne (pl.extra betét vagy hajgumi).

Ezeket szoktam amúgy vinni mindig:

-Bérlettok

-Kulcsok

-Papírzsepi csomag

-Powerbank

-Telefon töltő

-Mini fésű

-Mini tükör

-Pénztárca

-Szemüvegtörlő

-Dezodor

-Betét, tisztasági betét ilyen tokban

-Üdítő

-Legyező (nagyon melegben)

És ilyenkor nézem, hogy sok dolog jól jönne ha pl.időjáráshoz nézem de utálok esernyőt cipelni (ami nem összehajtható) de van csukhatóm is de plusz tehernek érezem a táskámban, ettől független jól jönne még ha több napig napos az idő és hirtelen szakad az eső vagy ez elhanyagolható? Aztán néha beteszem de nem mindig ragtapasz, mert mindig a legrosszabbkor kezd el vérezni az egyik ujjam. Hajgumit is szoktak kérni tőlem, kézkrémet is de ezek olyanok hogy simán lehetne a táskámban, szóval azt szeretném ha tökéletes lenne és minden megtalálható benne. De ha boltba mennék akkor meg félnék hogy nehogy lecsekkoljanak és azt állítanák, hogy loptam valamit (dezodor pl..papírcsomag mert ma már látok hogy adnak 90 ftokért 1-et) de ilyesmi is csak 1x történt életemben de akkor mondjuk nem hátizsák hanem kis oldaltáska volt nálam, hogy oldhatom ezeket meg?



2022. ápr. 9. 02:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Gázspray.
2022. ápr. 9. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1.Tessék?
2022. ápr. 9. 05:50
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
#2: Nem árt, ha van az ember lányánál.
2022. ápr. 9. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!