Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » DM kozmetikai táska 75 pontért...

DM kozmetikai táska 75 pontért, mik vannak benne?

Figyelt kérdés

Kiváltottam, de semmi nem olyan volt mint a képen. Rajta van, hogy változnak a tartalmak, de ennyire? :O

Csak 2 arclemosó egy kis füzet még pár minta (papírba) egy borotva egy fogkrém (persze minden mini) és egy gagyi 300 Ft-os Essence szemhéjfesték! Csalódtam benned DM. Még a múltkori is jobb volt!! :(


2010. okt. 1. 14:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Nah én meg pont hétfőn akartam kiváltani, de akkor már ki sem váltom, inkább gyűjtöm tovább a pontokat! XD

Majd jó lesz amikor megyek nagybevásárolni a dm-be! ;)

2010. okt. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Épp ma váltott ki a lányom egy ilyen csomagot. Egy kis táska, benne körömlakk, valami arclemosó, hajpakolás(kicsiben) borotva, fogkrém, arcmaszk, körömreszelő, meg kis füzet.
2010. okt. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Én meg ma akartam kiváltani, de akkor lehet, hogy nem fogom...Zsákbamacskát 75 pontért nem veszek...

Bezzeg a hirdetésben Manhattan szemhéjpúder volt feltüntetve!

2010. okt. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Igen, még a körömlakk meg körömreszelő jó is!
2010. okt. 1. 15:03
 5/25 A kérdező kommentje:
Igen eléggé zsákbamacska, mivel megnézni nem lehet mi van benne...én úgy érzem kiválasztottam a legrosszabbat! :D :S Pedig én is a képen láthatóra hajtottam!
2010. okt. 1. 15:05
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Én most váltottam ki, és meg vagyok elégedve... végülis a tartalma együtt eléri az 1000 Ft-ot és csak 75 pont volt :)
2010. okt. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem egy kis kézkrém, olyan mint a képen is rajta volt, egy meridol fogkrém, egy másik fogkrém, egy körömlakk, manhattan arclemosó, egy borotva, plusz még egy csomó krém minta meg egy kis füzetecske. Nekem tetszik, megérte, lenne még pontom vennék mégegyet:P

2010. okt. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Nem a legrosszabb azért...

Na kíváncsi vagyok kinek lesz olyan ami a képen is szerepel?????

Ki mit talált a zsákbamacskába? :)

2010. okt. 1. 17:12
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Mégiscsak kiváltom hétfőn, de amilyen szerencsés én vagyok, tele lesz sz@rokkal! :D
2010. okt. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
:D Majd írj mit sikerül választani!
2010. okt. 1. 22:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!