Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretnék venni egy nyakláncot...

Szeretnék venni egy nyakláncot.Szerintetek ez az oldal hiteles?

Figyelt kérdés
shorturl.at/gL679

2022. dec. 18. 16:50
 1/7 A kérdező kommentje:
bocsi ha rossz topikba irtam
2022. dec. 18. 16:50
 2/7 anonim ***** válasza:
A link se jó
2022. dec. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2022. dec. 18. 17:19
 4/7 anonim ***** válasza:
34%

Miért nem román fórumon kérdezed?


Ezt itt senki nem fogja tudni, lévén nem beszélünk románul.

2022. dec. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ránéztem: van náluk utánvételes vásárlás, részletfizetési lehetöség, pontos címmel lekövethetö cég, telefonos ügyfélszolgálat, online fizetési mód, Visa partnerek, van telefonos ügyfélszolgálatuk. Én vásárolnék, totál megbízható többszöri ránézésre is.
2022. dec. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
4# a chrome-nak van fordító funkciója, én sem beszélek románul. Amúgy az erre az oldalra író emberek nagy része nem Magyarországon él, sok a határon túli, illetve a nyugati, északi, déli stb országokban élö magyar(részben magyar) származású is.
2022. dec. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy van fordító funkciója.Csak érdekelt egy hozzáértő véleménye pl gram/ár reális-e?Első ehhez nem kell román tudás aki ért hozzá az alapvető adatokból megtudja mondani ,hogy fake vagy sem.Amúgy én is úgy látom ,hogy legit az oldal.Igazából kis visszaigazolás kelllet, szeretek biztosra menni.Köszönöm a többieknek a választ.Ment ✅
2022. dec. 18. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!