Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Léteznek még BB krémek?

Léteznek még BB krémek?

Figyelt kérdés

Lehet hülye kérdés de ma több drogériát is végigjártam és egyet se találtam. Az alapozót nem bírja a bőröm, nagyon kiszárad tőlük, pedig többet is próbáltam már (alá is hidratálok). A BB krém vált be egyedül úgy-ahogy, amitől nem viszket a bőröm de nagyjából eltakarja, amit kell.

Vagy létezik olyan alapozó ami kifejezetten száraz bőrre van és mattítás helyett inkább egy egészséges csillogást ad? (Nincsenek durva bőrhibáim, inkább csak a bőr egységesítése, pirosság eltűntetése a cél).



2022. dec. 19. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

Elsosorban kellene a borodnek megfelelo hidratalokremet szerezned, es fontos hogy sminkeles elott elokeszitsd a borodet.


Olyan alapozot keress, amiben van pl.hialuron vagy glicerin. 😊

2022. dec. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A Garnier BB krémjét szoktam látni mindenhol az arckrémek között. Most az Essence Pretty Natural alapozóját használom, erre az van írva, hogy hidratáló alapozó, de biztos van sok másik is. A mattító alapozók alá hiába hidratálok, kiszárítják a bőrömet. Kombinált, vízhiányos bőröm van.
2022. dec. 20. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írják. Arckrémek között keresd, ott lesz Garnier, Nivea is, de a sminkpultoknál van Borjous-nál is például, annak nagyobb a fedése, szerintem inkább felel meg gyengébb fedésű alapozónak, viszont jó kis vitamin összetétele van. Volt egy idő mikor azt használtam, kevesebbet nyomtam, tettem hozzá egy kis hidratáló krémet, úgy a fedése se volt olyan alapozó hatású.
2022. dec. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek <3
2022. dec. 23. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!