Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ápolt, hosszú körmü lányok,nők...

Ápolt, hosszú körmü lányok,nők mennyire jön be nektek ha megdícserik a körmeiteket?

Figyelt kérdés

2023. jan. 1. 14:23
 1/7 A kérdező kommentje:
Ha mondjuk alkalmanként 1férfi szeretnéezt kifizetni nektek, hogy reagálnátok?
2023. jan. 1. 14:24
 2/7 Metionin ***** válasza:
100%

Én elfogult vagyok, mert sokáig rágtam a körmömet és alapból nem szép az "alapanyag", sokáig szarakodtam vele, mire normális, esztétikus körmöm lett. Ezért jól esik, ha valaki megdicséri.

1. kifizetni mit? Otthon csinálom magamnak de egyébként elutasítanám, nagyon fura, tolakodó dolog lenne számomra. Főleg egy tök random férfitól, az még para is.

2023. jan. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A véleménnyel (legyen az jó vagy rossz) úgy vagyok, hogy minden ember gondolhat bármit. Ha megosztja velem az nem rólam szól, hanem a saját értékrendjének a közléséről. Megköszönöm, hogy tartott olyan fontosnak, hogy megossza velem a véleményét, gondolatát.

Kifizetni meg nem lenne mit, nem járok körmöshöz. Nekem természetesen is tud hosszú lenni a körmöm, szerencsére erős. [link] hasonló hosszú szokott lenni.

2023. jan. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Van különbség aközött, ha szexuális töltetű a megjegyzés, és ha pusztán esztétikai.


Pl ha a körmös szép munkát vézett, a nő láthatóan külön kért valami festett mintát pl


[link]

[link]

[link]

[link]


Ezt megdícsérni, pl imserősön, munkatárson, Szia Zsuzsi, látom frissek a körmeid, szépek lettek -> Ez kb olyan, mintha az új frizuráját vennéd észre, figyelmes de nem tolakodó.


Ha viszont csak random nőkhöz mész oda az elég creepy.


Ha nem csinált vele semmi extrát, de te dícsered, hogy szép keze van, az olyan tárgyiasító és fura is lehet, kivéve ha a nő a párod vagy ha mondjuk te vagy a masszőre vagy az ékszerész akitől gyűrűt vesz.


Körmöshöz csak akkor vegyél neki ajándékutalványt, ha tudod kihez jár, és kb mennyi szokott neki lenni.


Körmözni elmenni egy rendszeres dolog, ha egyszer elmész, akkor utánna járni kell töltetni.


És bizalmi dolog is, mint pl a fodrász, fogász, tetováló...


Akárkihez csak úgy beülni nem jó ötlet, sok a sarlatán, aki nem használ megfelelő higéniát, beledarál az elevenedbe, rossz lesz a forma, elkaphatsz gombás fertőzést, megégethet, a köröm letörhet, leválhat stb


Btw amiről beszélek az nem ez a kicsit csalódott vagyok mert letört a körmöm:

[link]


Hanem ilyenek, amik pokolian fájnak, és irány az ügyelet:

[link]

[link]

[link]

[link]



Ráadásul sok technika és alapanyag van, ezek nem felcserélhetőek csak úgy, és nem is biztos hogy látszik mit gányolt a másik maestro.

2023. jan. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Örülnék neki, mert én is rágtam sokáig, és nagyon nehéz volt szépre megnöveszteni, ezért jól esik az elismerés, ha valakinek tetszik.

Otthon festem magamnak, szóval fizetni nem nagyon lehetne mit, viszont ismeretlenül kicsit creepy lenne (ha járnék körmöshöz).

2023. jan. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A dicséret nem érdekel, írja meg a blogjára. Fizetni meg prostinak fizessen.
2023. jan. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem jól esik, ha megdicsérik, akár nő, akár férfi bókol rá.


Van fizetésem, kifizetem magamnak, nem fogadnám el semmiképp.

2023. jan. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!