Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Megbántad a műszempillát vagy...

Megbántad a műszempillát vagy szereted?

Figyelt kérdés
2023. jan. 6. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor volt, akkor szerettem. Nekem max 2D-s pilláim voltak. Próbáltam a természetes hatás közelében maradni. Azt bánom, hogy hamar kihullik és akkor már nem olyan szép és, hogy nagyon drága lett a felrakás és a töltés is. Nekem ennyit nem ér meg.
2023. jan. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! És amikor leszedetted, mennyire viselte meg a saját pilládat? Kevesebb, rövidebb lett?
2023. jan. 8. 10:58
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon megbántam! Szép, hosszú szempilláim voltak, de valaki rábeszélt az épitett műszempillára. 3 hónapig jártam töltetni, amikor váratlanul allergiás lettem. Amikor leszedte a csaj, azt hittem elájulok! A saját szempilláim több mint fele kihullott, a hossza meg max 3-4 miliméter volt. Gyakorlatilag úgy nézek ki, mint aki kemot kapott! 14.000 forintos szempillanövesztőt kellett vennem, és minden nap soros műszempillát ragasztok, mert teljesen tönkrementem..... életem egyik legnagyobb hibája volta brazil hajkiegyenesités után....soha, senkinek nem ajánlom!
2023. febr. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hűha, a brazil kiegyenesítés életem legrosszabb döntése volt nekem is.
febr. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!