Sic Semper Tyrannis kérdése:

Korrektor férfiaknak?

Figyelt kérdés
Elég csúnya az arcbőröm korábbi pattanások miatt, amit nem kezeltettem megfelelően, és arra gondoltam, hogy korrektort használnék a mindennapokban ennek elfedésére. A kérdésem az lenne, hogy fogalmam sincs, mi alapján kell belőni az árnyalatot, vagy hogy melyek azok a márkák, amiket viszonylag feltűnés nélkül alkalmazhatok. Ha bemegyek egy rossmannba/dm-be/müllerbe, fognak segíteni az eladók, vagy inkább kinevetnek? :D Ez egyébként mennyire elfogadott manapság? Mindenképp szeretnék használni, szóval nem ez alapján fog eldőlni, csak elég zárkózott vagyok, kevés információval a modern világról, és érdekel, más férfiak is vannak-e rajtam kívül, akik használnak ilyen enyhe "sminket"...
2023. febr. 5. 21:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Mindenképp folyékony korrektort ajánlanék, azt szerintem sokkal szebben el lehet oszlatni. Arra azért készülj fel, hogy csak abban segít, hogy ne legyen olyan pirosas az a terület, de ha nem sima a bőröd, akkor az ezen keresztül is látszani fog. Illetve szerintem jobb, ha nem fed teljesen tökéletesen, de természetes hatása van, az összképen ez is sokat dob és nem feltűnő, hogy van rajtad valami. De persze ez egyéni döntés kérdése.

Eladó biztosan nem fog kinevetni, de ezekben a drogériákban nem olyanok dolgoznak, akik ehhez feltétlenül értenek és biztos megpróbál segíteni, de én ezzel már volt, hogy nagyon megjártam. Vannak teszterek, kb. próbáld belőni, hogy melyik szín jöhet szóba, azokat próbáld ki és keresd meg azt, ami a legjobban hasonlít a saját bőrszínedhez. Nem baj, ha nem teljesen tökéletes, ha eldolgozod, akkor jobb lesz, csak minél közelebb álljon hozzá.

2023. febr. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!