Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Zara rose gourmand vélemények?

Zara rose gourmand vélemények?

Figyelt kérdés
beszeretném szerezni, lehetőségem nincs megszagolni mivel nem élek olyan helyen ahol van Zara, de nagyon szemezgetek vele mert már jó pàrszor szembe jött velem a neten.. megjegyezném hogy szeretem az édes illatokat! Kinek mi a tapasztalata ezzel a parfümmel kapcsolatban?
2023. febr. 6. 17:08
 1/1 Metionin ***** válasza:
100%
Az egy jó illat. Édes rózsás, vaníliás. Nekem tetszik de lehetne tartósabb. Viszont ha azt nézzük, a 80 millis se olyan drága és azért abból lehet locsolni többször egy nap. Kis kiszerelést vennék belőle de nálunk csak a nagy van az üzletben, az meg nekem sok mert több parfümöm van egyszerre.
2023. febr. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!