Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen szemöldököt tessék...

Milyen szemöldököt tessék magamnak?Magam sem tudom melyik állna a legjobban.

Figyelt kérdés
Minél hosszabb(de azt nagyon nehezen festem meg).Orrig elérő vagy rövidke,S alakú,egyenes és lefelé ívelő ami most nagyon divat,esetleg enyhén felfelé ívelt,erősen ívelt.Az arcom pufók és fordított háromszög alakú.A kerek semmiképp nem jó mert attól totál disznó fejűnek nézek ki a széles arcom miatt.Aki ért ehhez főleg azok válaszát várom.
2023. febr. 12. 13:38
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat elírtam fessek.
2023. febr. 12. 13:38
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért nem mész kozmetikushoz, aki formára igazitja és befesti?

A szemöldök azért egy fontos tényező az arcon és ha el van rontva akkor cseszheted.


Egyébként neten is ha beirod, hogy szemöldök formázás kiad egy csomó talalatot, ahol leirjak a legfontosabb pontokat.

2023. febr. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A sajátod hagy, bem értem mi ez a mű mánia még ennél is.
2023. febr. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!