Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miket szerezzek be zselés...

Miket szerezzek be zselés köröm épitéséhez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Le írnátok nekem miket kell beszereznem a zselés műköröm építéshez?

Szeretném ithol magamnak csinalni,gyakorolgatni.



2023. febr. 14. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Műkörmöst.
2023. febr. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%

Nem mindenki engedheti meg magának, hogy körmöshöz járjon, főleg nem a jelenlegi helyzetben, hiszen ők is emelik az árakat (érthető okokból), de attól még az emberek fizetése nem lesz magasabb. Ha valakinek ez nagyon fontos, akkor nincs semmi probléma azzal, ha otthon tanulgatja, sőt, jó ötlet, mert pár alkalom után visszahozza az árát. Lehet nem lesz olyan szép, lehet elront dolgokat, de ez csak köröm. Megfelelő higiénia mellett nem történik katasztrófa. :D


Na de hogy a kérdésre is válaszoljak: a polygelt ajánlom, ezzel a legkönnyebb dolgozni. Nem folyik el, szépen formázható ameddig szeretnéd, lámpában köt meg (szóval LED vagy 36 wattos UV lámpa kelleni fog). Tulajdonképpen a gél és porcelán keveréke. Van egy csomó videó a használatáról. Itt vannak készletek, bár épp nem rendelhető egyik se, de meg tudod nézni mi van benne, miket ír a leírásban: [link]

2023. febr. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tényleg jó ötlet otthon csinálni a körmöket,mert hosszabb távon sokkal olcsóbb is.Én is így csinálom,mert sokkal olcsóbbra jön ki és akkor csinálom amikor én szeretném.Amik kellenek hozzá:UV lámpa, csiszológép, reszelők,buffer(az is reszelő csak tégla alakú),ecset(ezzel kened fel a zselét),annak nem tudom mi a speciális neve de az segít abban,hogy mekkora és milyen formájú legyen a körmöd ez ilyen ragadós papír amit a körmödre kell tenni,tapadást elősegítő,zsírtalanító folyadék,gombásodás elleni és vizelvonó folyadék,savas primer,fényzselé,és maga a zselé.Én kezdésnek nem a legnagyobb kiszerelésű zselét venném meg hiszen lehet nem jön be neked ez az otthon körmözés és akkor feleslegesen kidobod a pénzt a nagy kiszerelésű zselére.Kell még szín is ugye azt te fontos el milyen legyen.Én kezdésnek valami egyszínű körmöt csinálnék nem pedig mintásat,majd ha már jól megy akkor kezd el a minták rajzolását, köveket belerakni.Ha boltban veszed meg akkor ott biztosan segítenek neked és néz sok videót meg,hogy felkészült legyél.
2023. febr. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Megfogadom a tanácsokat!:)

2023. febr. 15. 17:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!