Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A rúzs/szájfény az ehető?

A rúzs/szájfény az ehető?

Figyelt kérdés

A rúzs vagy a szájfény ehető?


Mert vegülis a szádra kened fel és onnan simán belemehet a szádba. Gondolom csak nem mérgező...

A labello közül van egy tök jó meggyes, annak nagyon jó illata is van. Hogyan lehet egy labellonak illata és hogyan lehet ehető egyszerre?

Ha megenném meghalnék?

(Nem, nem tervezem megenni!!)



2023. febr. 23. 23:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a szadra kis mennyisegben viszed fel teljesen mas mintha megenned az egeszet :D

Meghalni nem halnal hiszen nem mergezo de lehet nem tenne tul jot a gyomrodnak

2023. febr. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

Tartalmazza:

Octyldodecanol, Ricinus Communis Seed Oil, Cera Alba, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Cocoglycerides, Butyrospermum Parkii Butter, Hydrogenated Castor Oil, Helianthus Annuus Seed Cera, Persea Gratissima Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Tocopherol, Helianthus Annuus Seed Oil, Ascorbyl Palmitate, Aroma, CI 15850, CI 77492, CI 77499


Nagy mennyiségben lehet f.sat.

2023. febr. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
Az ilyen termékek nyilván csak olyan anyagokból készülhetnek amik nem okoznak semmilyen mérgezést. Valamennyi amúgy mindig belekerül a szádba. Nem tudom mi lenne ha megennéd az egészet, valószínű tényleg megfosatna, de kb ennyi
2023. febr. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Hát amiket felsóroltál pont nincs a legjobb INCI-jük sok ajakápoló alapja pl a vazelin ami szín tiszta kőolajszármazék, és petrolatum meg egyebeket tartalmaz, én ezektől mentess ajakápolót használok és sokkal jobb mint régen amikor 100 kiló vazelint kentem az ajkamra.

A labello nem hidratál, jó hype márka enyi, kiskoromba én is ettem az epreset mert nem tudtam. Amugy pont ezért tesztelik állatokon hogy pl addig etetik a nyuszit rúzzsal, meg egyebekel amedig megnem hal hogy megnézzék menyi az a menyiség ami már halálos lehet vagy csak egy hasmenéssel hányással megúszod. Ezek nem evés célra készültek, max ha rúzsban eszel iszol valamit minimálisan lenyelheted de az elég kicsi menyiség, illetve figyelj az összetevőkre, azbeszt azaz Talc se legyen benne lehetőleg.

2023. febr. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!