Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiuk mi a véleményetek az...

Fiuk mi a véleményetek az intim tetoválásról?

Figyelt kérdés

ott lent van egy. egy ilyen pillango szerűség ( rozsaszin), körülötte pedig fekete kacskaringós ágak.

nagyon elegáns, egyáltalán nem csicsás, viszafogott.

nekem nagyon tetszik csak mostmár pár haveromtol megkaptam hogy csak a prostiknak van ott tetkojuk ( persze nem latták)


2010. okt. 6. 13:25
 1/6 anonim válasza:
87%
sztem igazuk van a haverjaidnak. mire jó oda tetkot rakni? meztelen alsófélel mászkálsz? az ilyen testdíszeknek akkor van értelme ha látják is de nem hiszem h mindenkinek levetkőzöl!!! de te tudod
2010. okt. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem szép. A szeméremdombodon van? Mondjuk én oda nem tetetnék, mert torzulhat a szüléstől. Egyébként szerintem ha neked tetszik, akkor miért ne? Nem mindig azért szépítjük magunkat, hogy más is lássa. Akkor nem is szőrtelenítenénk magunkat, hisz azt sem látja senki. Télen meg csubakka lábunk, meg hónaljunk lenne, de akkor is foglalkozunk vele, hiába nem látszik. Ha te úgy érzed, hogy ez szépít rajtad, és ez te vagy, akkor szerintem ne foglalkozz másokkal. Én csak azt a szitut nem tudom elképzelni, hogy hogy adtad elő a haveroknak. Nekem van egy intim piercingem, és csak a barátom tud róla (meg persze az, aki csinálta). Szóval nem állítottam oda a barátaimhoz, hogy képzeljétek, csináltattam intim piercinget. :D Pláne olyanoknak, akik lek*rváznak érte. Szóval annyi a lényeg, hogy ha neked (és a párodnak) tetszik, akkor ott a helye. :-)
2010. okt. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
(Ja, én lány vagyok, szóval bocsi, hogy írtam, de a fiúknál és a lányoknál is szerintem megoszlanak a vélemények, szóval csak az számít, hogy te mit gondolsz, pont azért, mert nem látszik. :-))
2010. okt. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nem ott van, hanem feljemm . pont ugy hogyha bikini van rajtam akkor nem látszik , de a szemérembomb elött ér véget.


hát igen én se mondtam el nekik ., hidd el nem akartam h tudják . a probléma ott volt hogy 2 barátnőmnek mondtam el .és hát nem gondoltam volna h az egyiknek eljár a szája. ő elmondta egy haverjának , másnap meg már az egész baráti társaságom tudta.

nekem se hiányzott hogy tudjanak róla, mert azóta is azzal baszogatnak hogy mutassam meg nekik.


amugy igen nekem tetszik . az első válaszolonak meg annyit hogy amit a lány irt az totál igaz. nem azért csinaltattam hogy mutogassam :D hanem mert szépnek találom meg azért hogy megörökitsem a 18. ik születésnapat.


köszönöm szépen a válaszokat.

2010. okt. 6. 15:20
 5/6 Nesi81 ***** válasza:
Szerintem ha ízléses, akkor szép. Neked kell hogy tetszen, ne a barátaidnak. Nem nekik van/lesz.
2010. okt. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
az első válaszoló vagyok,bocs ha durvának látszottam de az ilyenek mégha szépek is meg minden írtó gázak tudnak lenni amúgy meglett a tetkód? nekem is van több is:D amúgy csaj vagyok én is
2010. dec. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!