Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk mit gondoltok az intim...

Fiúk mit gondoltok az intim tetoválásról?

Figyelt kérdés
Most nincs párom ezért nem tudom megkérdezni, hogy tetszene neki? de nekem tetszik, de van olyan pasi aki undorodik attól ha egy lánynak tetoválása van ...
2011. jún. 15. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
mennyire intim? "lepke" ?
2011. jún. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt még nem tudom, de még nem tudom, hogy kivel fogok összejönni és már találkoztam olyan pasival aki azt mondta, hogy undorodik az olyan lánytól akinek tetkója van és ha következő párom is ilyen lesz, rajtam meg ott lesz a tetkó, de nekem nagyon tetszik az intim tetoválás ... olyanra gondoltam, hogy csípőtől indulna
2011. jún. 15. 13:17
 3/6 anonim ***** válasza:
nem ertesz...menniyre intim? a puncid van körbetetoválva? vagy csak egyszerüen a tanga alá befut? mert nem mindegy...
2011. jún. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát csak a tanga alá befut ...bocsi tényleg nem értettem:)
2011. jún. 15. 14:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Jah, hát az szerintem mindenkinek belefer...nem gáz. Mert én hirtelen a punci körbe tetoválásra gondoltam...na, mondjuk ott egy pillangót nem szivesen nyalogatnék... ;)
2011. jún. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De most mit érdekel a másik ha neked tetszik csináltass ! És úgy is lesz olyan ember akinek tetszeni fog rajtad kívül ! :)
2011. júl. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!