Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyibe kerül átlagban egy...

Mennyibe kerül átlagban egy szemhéjtus? Egy árintervallumot tudtok mondani?

Figyelt kérdés
Ajánlhattok is, olyat, amit ti használtok (+ az ára), amúgy vízállót keresek. Melyik éri meg? (miss porty, maybelline, astor ... stb??) köszi
2010. okt. 7. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Legolcsóbb a miss sporty, azt hiszem olyan 600 ft körül van. Én Maybelline-t használok, ez 3ezer ft. Bár ezek közül egyik sem vízálló. Ha jól tudom olyat tudsz rendelni AVON-tól. Gondolom ők is olyan 2ezer körül adják. Szerintem van online katalógusuk, nézz utána.
2010. okt. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
500 ft-ért már tudsz venni drogériákban. Én végigpróbáltam már az összes árkategóriát, nekem egyedül az Essence szemhéjtusa nem jött be (hamar lekopott, pedig az lenne a tus lényege, hogy tartósabb legyen, mint egy szemceruza). De a 890 ft-os Miss Sporty-val teljesen meg vagyok elégedve!:)
2010. okt. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi lányok!
2010. okt. 7. 18:15
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem Essence Black Mania tusom van, és tökéletesen elégedett vagyok vele! nagyon tartós (bár lehet, csak azért, mert lealapozom és púderezem előtte a szemhéjamat), pigmentált, és könnyű használni a kemény végű ecsete miatt. 750 Ft-ért vettem.
2010. okt. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én az Astos vízálló szemhéjtusát használom és ajánlom neked, az kb. 3000 ft körül van, de nagyon jó, könnyű használni!
2010. okt. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a miss sporty nálunk egerben a tescoban 500 Ft
2010. okt. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítségeteket!
2010. okt. 9. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!