Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan húzzam ki felül a...

Hogyan húzzam ki felül a szemem, hogy ne fesse be feljebb a bőröm később?

Figyelt kérdés

Nagyon kicsi szemem van és nem látszik a szemhéjam se, de szeretném valahogy színezni a szemem. Vettem egy szemceruzát és a szempillák felett húztam vele egy csíkot. Pár óra múlva ránéztem és feljebb rákenődött a bőrömre a festék. Megpróbáltam lerajzolni paintben egy neten találta random képen. Elég béna lett de a lényeg sztem egyértelmű:

[link] Kacifántos a vonal de a lényeg hogy a felső vonalat ahova húztam, oda kenődik a festék.

Olyasmi szemem van mint az ázsiaiaknak tehát egyáltalán nem is látszik a szemhéjam. Nem tudom, hogy ők hogyan csinálják. A szemceruza minősége is befolyásol vagy ez mindenképp ilyen lenne?

Vagy van esetleg valami más megoldás, hogy hogyan tegyem színesebbé a szemem?


2010. okt. 7. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
szemhéjtus! az nem kenődik fel. amugy neekm pl a loreál szenceruza ugyanugy mint neked felkenődik, de van astor szemcerkám, és az nem kenődik fel.. pedig mindkettő ugymond jó márkájú.
2010. okt. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Legfőképpen szemceruzafüggő. Rengeteget (igen drágákat, márkásakat is) kipróbáltam, egyik rosszabb, mint a másik. Az egyetlen, ami nem kenődik, a Miss Sporty sima faragós ceruzája. A tus egész más hatást ad szerintem, abból is használok olyat, mint egy filctoll, a Rossmannban lehet kapni, Essence márkájú, az az egy ami nem fogy ki és nem szárad be egy hét alatt.
2010. okt. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem se nagyon látszik a szemhéjam.

Én szemhéjtust használok felülre, az Astor vízálló fekete szemhéjtusát! Szépen, hamar megszárad, nem szokott elkenődni. Szerintem ne szemceruzázz, jobb a szemhéjtus. Eleinte én is szemceruzát használtam, de sokkal jobb szerintem a tus.

2010. okt. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!