Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Jó drogériás alapozó, korrektor?

Jó drogériás alapozó, korrektor?

Figyelt kérdés
Tudtok mondani olyan drogériás (rosmann, dm) alapozót, ami nagyon enyhén zsíros, kombinált bőrre jó lenne? És ami nem ül meg a ráncokban, pórusokban. Emellett még nem is pereg le az arcomról egy nap folyamán. Nekem most a catrice true skin hidrató alapozóm van, ezt sokan ajánlották, de lehet kipróbálnék másmilyent is (mert nekem voltak vele problémáim, pl lepergett az arcomról, beült a ráncokba). Pl a rimmel london match perfection alapozót vagy bourjois healthy mix alapozó. Meg azt mondjuk nem tudom, hogy csak a matt hatású alapozó lenne e jó nekem, vagy olyan is ami pl ragyogást ígér stb. Tudtok ajánlani valamit? Meg hozzá jó korrektort esetleg (camouflage, vagy a rimmeles the multi tasker-ről hallottam hogy jó)? Vagy esetleg egy jó primer?

2023. ápr. 25. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem az erősen zsírosodó, izzadós bőrömre a rimmel lasting finish kompakt púderalapozója vált be a hozzá tartozó primerrel és fixálóval. Igaz inkább természetes hatású, de így kibírja nálam a napot.
2023. ápr. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha a tartassal van problemad (lepereg, elcsuszik stb), akkor nem feltetlenul az alapozoval lehet a baj. Nekem is volt sok ilyesmi problemam es hallottam egy modszerrol ami nagyon jol bevalt. Nagyon fontos sminkeles elott hidratalni, majd egy hidratalo primer utan alapozok (krem), majd fixalo spray. Utana kontur, korrektor. Fixalo spray. Utana a tobbi (blush, eyeliner, szemoldok, bronzer). A vegen fixalo puderral vegzek ami mattit, majd utoljara fixalo spray.


Fontos hogy minden reteg nagyon vekony legyen, ha jobb coverage kell, akkor erdemes tobb retegben megoldani, pl ha nem eleg egy reteg alapozo, akkor felvinnek egy reteget, fixalo spray, es utana megegy reteget, majd megint fixalo spray.


Ezzel a modszerrel szoktam mar csinalni es egesz napos, vagy akar egesz esti tartast tudok elerni, nem mosodik el semmi, az izzadtsag se hat ra, es matt maradok ott ahol szeretnek, es nem nez ki ugy mintha tul sok lenne rajtam.

2023. máj. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem zsíros problémás böröm van de bevállt a Maybelline super stay alapozója.

Korrektorból jelenleg ami nekem jól teljesített nyx bare wit me szérum korrektorja.

Essence super stay 16h korrektorja.

2023. máj. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!