Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tip glue gel-t használata...

Tip glue gel-t használata tipes műkörömhöz? Aceton oldja, vagy csak lereszelni lehet?

Figyelt kérdés

Vannak ezek az újabb, modernebb, extra vékony gél tip-ek, amik rugalmasak, de alig van pár videó ezekről youtube-on.

Megrendeltem a tip boxot, még nem jött meg, de szeretnék előre tájékozódni.

A tip glue gel-t megvettem boltban, mert azt nem tudtam rendelni. Több márkának megnéztem ezt a termékét, elvileg nagyon erősen köt, fullosan fent marad, erősebb, mint az ecsetes ragasztó. Na de sehol semmit nem írnak arról, hogy mivel lehet leoldani, vagyis le lehet-e egyáltalán. Ami furcsa, mert a többi terméknél írják, gél-lakknál is, ragasztóknál is. És a videókban sincs szó az eltávolításukról.

Ha használtatok már ilyet, örülnék, ha leírnátok a tapasztalataitokat.



2023. máj. 2. 18:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!