Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ez a táska eredeti bőr?

Ez a táska eredeti bőr?

Figyelt kérdés

Az oldal szerint valódi bőr, és csak online tudnám megrendelni.


[link]


Megéri ennyiért? Van valakinek tapasztalata Reserved táskákkal?



2023. máj. 5. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg tetszik, szerintem megér ennyit. Mondanám hogy sok egy táskának, de én vagyok az akinek fele ennyiért is csak szétmennek szóval.. bőr, ápolni kell, cserébe biztos hogy tartósabb.
2023. máj. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem nem eredeti bőr. A fast fashionre nem jellemző.
2023. máj. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is erősen kételkedek, plusz a leírása nem pontos. Nyilván a belső része valamilyen szövet, ez nem is kérdés, mégsincs feltüntetve.

Más webshopokba legalább a bélés és külső részt külön említik anyag szempontjából.


De nyilván, eus szabályok szerint erről nem hazudhatnak, szóval elvileg igazi bőr.

De én szkeptikus vagyok nagyon.

2023. máj. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
25%
Minden olyan oldallal szkeptikus vagyok, ahol online kell fizetni. Ráadásul a Reserved üzletekben nem veszik vissza, csak visszaküldeni lehet.
2023. máj. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%

Biztosan bőr, mivel azt írják...

A FONOTT RÉSZE.Ezt írják, hogy fonott bőr.Mint fentebb írták, a fonott rész alatt lévő anyag az nem bőr, ránézésre valami vászonnak tűnik.

A táska alapból kisméretű, alig van benne anyag.Ha tetszik, akkor vedd meg.De ár-érték arányban szerintem túlárazott a termék.

A CCC-ben tavaly leárazáskor 5000-ért vettem egy hasonló méretű bőr táskát, de az az egész bőr.Mindig van ott is akció.

2023. máj. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!