Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen magas fedésű korrektort...

Milyen magas fedésű korrektort ajánlotok?

Figyelt kérdés

Varas sebek vannak az arcomon sajnos. A mindennapokban nem zavarnak, viszont most eseményre megyek, ahova el kellene fednem.


Mivel nem sötétek a szemem alatti karikák, eddig a rival loves me korrektorát használtam erre, viszont most valami magas fedésű, tartós kellene. Köszi a tippeket!


2023. máj. 17. 06:49
 1/2 anonim ***** válasza:
84%
2023. máj. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

[link]

[link]

Rosaceas, pattanásos, tág pórusos, heges arcom van, és ez a két termék örök kedvenc! A Catrice-set könnyebb eldolgozni szivaccsal, a Maybelline-ssel kicsit nehezebb bánni, azt ki kell tapasztalni. Ha éppen gyorsan kellett valahova kisminkelnem magam, akkor csak korrektort használtam az arcomra. Vannak olyan jó fedésűek, mint egy drága alapozó.

Szem alá pedig ezt ajánlom

[link]

nagyon könnyű vele eldolgozni, kevés is elég belőle, nem ül be a ráncokba. Az előbb említett 2 terméket egyáltalán nem tudom ajánlani szem alá, csak arcra

2023. máj. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!