Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ariana grande parfüm tartós?

Ariana grande parfüm tartós?

Figyelt kérdés
Meg akarom venni Ariana Grande Ari nevezetű parfümjét viszont aggódok hogy pénzkidobás lenne mert nem lenne tartós. Azért gondolok erre mert megvettem a testpermetet velőle és konkrétan csak a kifújás pillanatában érzem az illatát. Tudom hogy egy testpermet az nem egy parfüm nem is lesz tartós stb de meg egy percig se marad rajtam az illat se a bőrömön se a ruhámon minden túlzás nélkül. Szóval úgy érzem ez is pénzkidobás volt de gondoltam a parfüm változat az biztos tartós valamennyire. Csak félek hogy rajtam nem lenne az. Ti próbáltátok már? Mennyire tartós? Egyébként azért szeretném megvenni a negatív tapasztalatok ellenére is mivel nagyon tetszik az illata csak hát így nemtudom megvegyem e.

2023. máj. 18. 20:21
 1/5 anonim válasza:
100%
Nekem is olyanom van és azt használom és tartós csak én nem érzem magamon egy idő után de ismerőseim mondták hogy másnap is érzik rajtam.
2023. máj. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az Ari és a Cloud parfüm egész nap tart rajtam. A Thank U, Next is baromi erős, de azt nem sorolom ide, mert nagyon nem jött be az illata.

A Moonlight, R.E.M., Thank U, Next 2.0 közepes, nagyjából fél napot bír.

A többinek hiába kellemes az illata, jóval gyengébbek, így azokat semmiképp nem ajánlom.

2023. máj. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs gond a tartósságával, ahogy írta a 2-es ugyanezt tapasztaltam a Cloud, Ari, Thank u next parfümökkel. Ami nagy csalódás volt az a God is a woman (nagyon sajnálom mert az illata nagyon tetszik).
2023. máj. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek!!!
2023. máj. 26. 13:13
 5/5 anonim válasza:
100%
Az én bőrömön nagyon sokáig meg marad. Talán a God Is A Woman ez kívül mindegyik tartós
2023. aug. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!