Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy csinálhatok magamnak...

Hogy csinálhatok magamnak bociszemeket?

Figyelt kérdés
Kék szemem van , és szeretném ' kihangsúlyozni ' . Ha szemhéjtussal kifestem, még "összemegy" a szemem. Csak szemcerkával szempillaspirállal szoktam ezért festeni, de hogy fessem ki ( tusal es. ) hogy nagyobbnak tűnjenek a szemeim?
2010. okt. 11. 16:34
 1/5 anonim válasza:
alul, és felül is húzd ki feketével!!
2010. okt. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bumbi02 ***** válasza:
szerintem profi sebész megoldja a cserét, csak az állatvédők fognak kicsit nyavalyogni a szemetlen bociért...
2010. okt. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az cicaszem :) Amúgy ha csak felül húzod ki tussal úgy sokkal szebb, mintha alul és felül :)
2010. okt. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Úgy olvastam, hogy "két szemem van...." :D

Amúgy sztem neki nem a cicaszem kéne. Az "szűkíti". Inkább azt próbáld meg, hkihúzod a szemed, de belülről nem, és a belső szemzugra világos szemhéjpúdert teszel.

2010. okt. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fehér szemceruzával húzd ki alul és felül, az tágítja, de csak husky szemed lehet meg nyúl szemed (a nyuszimnak kék szeme van)a bocinak barna, ha olyat szeretnél színes kontaktlencsét vegyél.
2010. okt. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!