Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Műszempillát próbáltam itthon...

Műszempillát próbáltam itthon leoldani sima babaolajjal de nem jött le az egész és most estére látom hogy mindkét szemhéjam fel van püffedve. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Kb másfél hete van fent a szempilla eddig nem volt vele gondom de elkezdett potyogni ezért ma reggel Úgy döntöttem hogy leoldom itthon.
2023. jún. 3. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen szempilláról van szó? Te saját magadnak ragasztottál fel szempillát? Azt lekell szedni még akkor este nem egy hétre rá.Persze hogy hogy normális, begyulladt...
2023. jún. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem

Szalonban 6D pilla szálas

2023. jún. 3. 21:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj vissza a pilláshoz majd ő leoldja neked.Söt megmutatod neki hogy a remek munkája után a szemed is begyulladt.
2023. jún. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a babaolaj irritalta a szemed. Ha a pillassal lett volna a baj, akkor az az első 24 órában kiderult volna.
2023. jún. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Minek mókolsz otthon????

Csak magadnak köszönheted, hogy bedagadt

2023. jún. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!