Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Vinted-en mertek venni szépség...

Vinted-en mertek venni szépségápolási termékeket, pl arckrémeket?

Figyelt kérdés

Rákerestem pl a Vichy-re, és az első gondolatom az volt, hogy ha nem is hamisítvány, legalábbis eredetileg nem az volt, de ki tudja, most mi van benne. Simán lehet, hogy a krémet elhasználta, és egy olcsó gagyi krémmel utántöltötte. Egy tubusosnál nyilván nem lehet ezt megjátszani, de a legtöbb tégelyes, azoknál igen. A papírdoboznak sincs semmi baja, fólia meg nincs rajta még a boltban sem.

Az lehetséges, hogy egyik-másik eladó ajándékba kapta, vagy nyerte, vagy ilyesmi, de hogy mindenki, az kizárt. Hacsak nem lopott, akkor nem tudom, hogyan tudja ilyen sok ember olcsóbban adni.

Mit gondoltok erről? Be mernétek vállalni?



2023. jún. 5. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A legutolsó gondolatom lenne, hogy valaki a drága krém dobozát utántölti gatyival - főleg mert egy arcápolás nem feltétlenül kell drága legyen, nem ezen múlik a hatásossága.

Engem jobban aggasztana, hogy mikor nyitotta ki. A legtöbb ember nem tartja be azt, hogy egy krém felnyitás után meddig jó, ami persze lehet elhanyagolható tényező egy testápolónál ha fél évvel tovább tart elhasználni, de egy arckrémnél vagy mondjuk egy szérumnál ezzel nem kísérleteznék.

2023. jún. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Bontottat nem, de én is úgy vagyok vele, mint az első, előbb feltételezném, hogy kipróbálta és mivel nem tetszett neki, ezért adja el most olcsóbban. Csak közben lehet 1-2 évig ott állt a polcon és kidobás helyett próbálja eladni.
2023. jún. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
nincs értelem szépség ápolásra. az eredeti szépség többet ér bárminél.
2023. jún. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
3-as: az eredeti szépség krémek nélkül 30 évesen elöregedett arcből és foltokban száraz-hámló érzet.
2023. jún. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Sosem vennék használt arckrémet. Ki tudja, mikor bo totta, mennyire volt tiszta a keze, mikor belenyúlt...
2023. jún. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Nekem se az jutna eszembe,hogy biztosan elhasználta a drága krémet és utána valami gagyit rakott bele.Én nem vásárolnék ott ilyen dolgokat mivel nem lehet tudni mióta van nála és áll a polcon.
2023. jún. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Elvileg nem használtak. Legalábbis a szabályzat tiltja. De ezért írtam, hogy egy téégelyes krémnél ezt nem lehet megállapítani.

Sok mindent láttam már, és nem véletlenül jutott eszembe a dolog. Egy barátnőm megjátszotta ezt egy csomaggal, kicserélte a tartalmakat, majd visszaküldte a csomagot. Ez egy tusfürdővel, egy krémmel simán megjátszható.

Na mindegy, végülis letettem erről, legalább fél évig elég egy arckrém, inkább megveszem patikában, 5 helyett 8 ezerért, annyira nem nagy a különbség, de legalább biztos eredeti.

2023. jún. 6. 18:16
 8/9 anonim válasza:

Szemely szerint én nem mernék ilyet használni. Én Elesse krémet használok és teljes mértékben megvagyok vele elégedve. Találtam róla egy blogcikekt ha valakit érdekel:


[link]

2023. aug. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

:D :D :D


Én Vichy-t nézegettem, de végül nem vettem.

2023. okt. 28. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!