Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vinteden hibás terméket...

Vinteden hibás terméket visszaküldeni ?

Figyelt kérdés
Vettem vinteden egy pár fülbevalót, ami kiváló állapotúnak volt jelezve, ami ,,Néhányszor használt, de még mindig jól néz ki. Lehet rajta néhány apró tökéletlenség, amelyek egyértelműen láthatók és megemlíthetik a hirdetésben". A képen volt az egyik darabon egy kicsi kopás úgy voltam vele ennyi belefér a leírásba. Azonban élőben több másik helyen is meg van kopva az arany bevonat. Elvileg a hirdetés szerint párszor volt használva,én aranyozott cuccaimhoz nem 1 és nem pár használat kellett hogy megkopjon ennyire. Valakinek van tapasztalata minőségi hiba miatti visszakuldessel vinteden? Elolvastam a szabályzatot és hát nem tűnik túl vásárló pártinak.

2023. jún. 5. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:
60%
Ilyen használt cuccokat árusító oldalon nem adnak úgymond garanciát. Nem hivatalos eladás úgymond mint egy szakuzletben.
2023. jún. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Amiután átvetted tudsz 48 órán belül jelezni, hogy nem megfelelő a termék minősége A LEÍRTAKHOZ KÉPEST. A visszaküldést te fizeted, szóval nyilván ez akkor éri meg ha a terméknek volt ára és nem 1000 forint volt.
2023. jún. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!