Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Alpha Cosmetics parfümökről...

Alpha Cosmetics parfümökről vélemény?

Figyelt kérdés

Nekem van egy, Heaven Green férfi EDP…

Költözésnél valahova el keveredett, de most meglett, szerintem ezt már nem gyártják pont ezt.


Az én orromnak nem rossz, elég semmilyen, de az e kevés illata ami van, azt totál laikusként kellemesnek tűnik…


Ami engem zavar, hogy ez egy EDP, nem EDT, és mégis kb. 3-4 órát van csak illata, úgyis hogy 5-6 fújást alkalmazok, ami egy EDP-nél nagyon kevés…


Az érdekelne, hogy mi a TI véleményetek róla… Főleg a mostaniakról.


Az oldaluk alapján 24.000 az 50 ml, ami egy ilyen noname márkánál borzasztóan drága. Lacoste és Hollister parfümök van fele ennyiért, oké hogy azok is messze vannak a minőségtől, de ennél azért szerintem jobbak (annál legalábbis ami nekem megvan), világ márka és még olcsóbb is.


Pár véleményt találtam csak a neten erről az Alpha Cosmeticsről, ott azért értékelték le Őket, mert agresszív módon akarták eladók rájuk sózni plázákban, ami jogos, de ettől még lehetne akar jó illat is.



2023. jún. 9. 13:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!