Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményed az Avon...

Mi a véleményed az Avon parfümökről?

Figyelt kérdés

Általánosságban?


Van esetleg olyan, amit szeretsz?


Illetve mit gondolsz a Secret Fantasy szériáról?

Viselhető 25 felett is, vagy illene már valami komolyabbat választani?


2019. jan. 23. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 24 vagyok, a Little Black Dresst használom, régebben a Dreams volt nagy kedvencem, mára már nem tetszik. Szerintem az LBD simán jó 25 felett is, vagány, nőies illat.
2019. jan. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Nincs illatuk. Nem erezheto es percek alatt elmegy az illat.
2019. jan. 24. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem értek egyet az utolsóval. Szinte csak avon parfümjeim vannak, ár érték arányban szuper, sokáig tart az illat, bő a választék. Ha reggel magamra fújjom még este is megdicsérik, milyen jó az illatom. Szerintem nincs korhoz kötve a kínálatuk, szerintem minden korosztály lel magának megfelelőt.

21/N

2019. jan. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szeretem őket, én LBD használok :)
2019. jan. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem őket, nekem a Far Away Gold és a Rebel is nagyon bejött. Nem megy el hamar az illata, napközben is sokszor mondják, hogy milyen finom illatom van.
2019. jan. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Imádom! Az ultra sexy volt a kedvencem, de beszűntették. Látom, hogy kapható újra, úgyhogy újra ez lesz a kedvencem :)

Nekem a tomorrow, a far away sima és rebel, meg az eve parfümök a kedvenceim. Anno a Luxe volt a nagy kedvencem, de elég drága. A far away-ek, a luxe és az ultra sexy sokkal tartósabb, mint a Chloē parfümöm, ami kb 10-szer annyiba került.

2019. jan. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%

Én parfümőrült férfinek vallom magam, talán ezért ne vegyétek túl komolyan a hozzászólásom, de szerintem borzalmasak.


Nem tart sokáig, az illatán is érezhető, hogy 0 minőség. (szintetikus összetevők)


Semmi kreativitás és egyediség nincs bennük, mert fognak 2-3 nagyon népszerű designer illatot, és azokat lemásolva "összeöntik".


Egyáltalán nem lesz különleges illatod, egyáltalán nem fogja rajtad érezni senki, és a minőség sincs mögötte. Emiatt aztán szerintem teljesen kár értük akár párszáz forintot is kiadni.


10-15 ezer forint körül már nagyon jó minőségű és egyedi illatokat lehet találni, egyszerűen rá kell szánni azt a kicsit magasabb összeget. (Ja, és persze nem a Douglasban megvenni ahol 3x drágább mint pl Notinon.)


21F

2019. jan. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Férfiként AVON Mesmerise-t használok évek óta. Brutál jó, tadtós. Van mikor az ember kimossa a ruhát és utána még érezhető.
2021. nov. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!