Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan tisztitsam az arany...

Hogyan tisztitsam az arany fulbevalot?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy sajnos kivenni egyaltalan nem tudon a fulembol annyira szar a kialakitasa. Igy a beaztatas kilove sajnos... Viszont ahol erintkezik a fulemmel ott mostanra csunyan elszinezodott, majdnem fekete. Hogy es mivel tudom megtisztitani ugy hogy nem veszem ki? Eddig ecettel probaltam de nem hasznalt

2023. jún. 11. 01:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Kérj meg mást, hogy vegye ki. Örökké nem maradhat ott, gondot okozhat, elfertőződhet.

Utána be lehet áztatni.

2023. jún. 11. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az a baj vele hogy nagyon nehez volt be raknom is a fuleim vereztek mire sikerult be raknom es ugyan ilyen lenne ki venni is majd ujra vissza tenni😕el se tudom mondani milyen tipusu a zar rajta de linkelek egy kepet:

[link]

2023. jún. 11. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!