Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Egy jó smink tényleg csodákra...

Egy jó smink tényleg csodákra képes?

Figyelt kérdés
Ha van egy alapból tök átlagos arcom (nem csúnya, nem gyönyörű), akkor egy jól megcsinált smink széppé tehet?
2023. jún. 13. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg igen,ha professzionális módon sminkelnek, de érdemes végiggondolni, mi a célod vele.

Ha ugyanis párkeresés lenne, amit el akarsz érni, akkor vedd figyelembe, az adott partnernek nagy csalódás lehet, ha egyszer lemosod az arcodat és egész más valaki kerül elö.

Egy átlagos kinézetü nö is lehet igen vonzó, de egy "csodálatosra" sminkelt nö garantáltan kiábrándító egy zuhanyzás vagy akárcsak uszda/strand után.

2023. jún. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%

Attól függ.

Nekem pl szép arcom van, de kisminkelve nincs az a drasztikus változás.

Más nők meg tök csúnyák, és kisminkelve sokkal jobb nők lesznek, mint mondjuk én.

Igazságtalanság. :)

2023. jún. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én smink nélkül betegnek nézek ki pedig makk egészséges vagyok. Nem viszem túlzásba, de így lesz egészséges kinézetem.
2023. jún. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%

Hát amúgy néha igen már aki jól csinálja! Ha ügyes vagy ismered magad mi áll jól stb melyik termékel hogy kell dolgozni stb bőr elökészités akkor egy istennőt is csinálhatsz magadból.

Ha valaki nem èrt hozzá, csak eljutott addig hogy szempilla spirál szemceruza, meg valamit az arcára ken számomra az nem smink igénytelen random felkent dolgok stb. Valaki pl a full rejtett szemhéjára is amy winehouse tusvonalat húz mondhatom nagyon szépen néz ki. Vannak olyan esetek amikor jobb ha nem vesz sminket e kezébe egy nő se, szóval attól függ.

2023. jún. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!