Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van még rajtam kívűl olyan...

Van még rajtam kívűl olyan lány, akinek a szemhéjtus nem áll jól?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tetszik magamon és mindig arra az elhatározásra jutok,hogy lemosom.
2010. okt. 12. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Valahogy valamilyen biztos jól áll, csak még nem találtad meg. :P

Lehet, hogy nem kéne a feketét erőltetni, túl hosszan, vagy túl vastagon húzod. Gyakorolj és próbálkozz többféleképpen.

2010. okt. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

a szemhéjtus hagyján, de nekem a szemceruza se áll jól! :D Nem tudom, egyszerűen bármilyen szépen is van kihúzva, borzasztóan néz ki....Ennek fő okai, hogy kék a szemem, barna a szempillám, világos a bőröm. Erre találtam megoldást, ugyanis egyszerűen ha kihúzom a szemem, akkor fehér szemceruzával teszem. Sztem jól áll, mert ugyanúgy kiemeli a szemem, de mégis természetesnek hat. Szóval lehet hogy először furán hangzik, de olyan mintha természetes lenne, de vhogy mégse, hanem jobb! :D

A szemhéjtus... gondolom nem állna jól, talán egyszer próbáltam, nem sok sikerrel. Egyszerűen nem tudom, hogy kell... Mindig vagy egy méterrel feljebb sikerül vonalat húznom vele... Mármint a szempilláimtól van messze. Képzelheted, hogy néz ki.... :)

2010. okt. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 hot_kiss ***** válasza:

Előzőtől csak annyit, hoyg neked a fehér természetes? :O :)

Én kétszer átszoktam menni a vonalon, hogy nelegyen túl messze a pilláimtól, mert úgy tényleg nagyon idiótának tud hatni.. :')

2010. okt. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nekem sem áll jól,ha csak felül van kihúzva.én úgy szoktam,h felül kb.csak a szemem közepétől húzom és kicsit vastagítom a végét,de nem húzom ki nagyon,aztán alul is kicsit kihúzom a szemem szemceruzával nagyon vékonyan.remélem értehtő voltamXD

jah és a fekete nekem sem áll jól,csak a barna

2010. okt. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A 2. vagyok! :D Képzelem, hogy milyen kép jelent meg a szemed előtt, a fehér szemceruzáról! :D A lényeg az, hogy nem is látszik, hogy ki van húzva a szemem, szóval nem látszódik egyáltalán, hogy fehér a szemceruza. Most, hogy így utólag én is végigolvastam egy k*rva ugrott be! :D:D:D De nem, csak olyan világos a bőröm, hogy a fehér szemceruza se nagyon látszik, csak olyan mintha a szemem körül egy árnyalattal világosabb lenne, ezért tűnik ki a szemem, vagyis inkább a kékség! :D

[link]

találtam ezt a képet, de én még ennél is halványabban szoktam, és nekem máshogy is áll... :)

2010. okt. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jajj, most látom csak hogy ezen az oldalon milyen képek vannak még :D ...nyugi, én nem ilyen lány vagyok :D:D
2010. okt. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem sem áll jól,nem kell mindent magadra erőszakolni,ami trendi........
2010. okt. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

lehet hogy csak én nemtudom rendesen kihuzni de szerintem nekem sem álljol de a szemceruza igen:D

16l

2010. okt. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!