Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sminklemoso ami nem olajos de...

Sminklemoso ami nem olajos de leszedi a vizallo szempillaspiralt?

Figyelt kérdés

Kiprobaltam tobbfele lemosot, az essence "Remove like a boss" tetszett csak nagyon olajos es mindig egy kicsi belemegy a szemembe es utana homalyosan latok, a micellas viz (niveas rozsavizes+olajos ugyanez miatt nem tetszik, a garnier c-vitaminos micellas viz meg valahogy nem visz le semmit).


Van sminklemoso kendom is de valoszinunek tartom hogy az onmagaban nem szedne le vizallo szempillaspiralt.


En azt sem banom mar ha valami dragabb dolgot ajanlana valaki, csak mar legyen valami amitol nem homalyos a latasom utana! Koszonom.



2023. jún. 22. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nivea Micellair
2023. jún. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%

Miért használsz minden nap vízálló spirált? Teljesen tönkreteszi a szempillákat mert nagyon kiszárítja, töredezettek lesznek tőle, az eltávolításról nem is beszélve (ahogy te is küzdesz vele).


Viszont az olajos lemosó az, ami a legjobban leoldja a spirált, vagy pedig használd megfelelően a micellás vizet és az is gond nélkül leszedi.

2023. jún. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2 Nem irtam hogy mindennap hasznalnam. Kb havonta 3x amugy.

A nem-vizallo kevesbe karos? Esetleg telre lehet jobb lenne, de nyaron szejjel kenodne a melegben szerintem.


Hogyan kell megfeleloen hasznalni a micellas vizet? Koszonom.

2023. jún. 23. 01:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Én sosem használtam vízállót és nem kenődik el a sima sem pedig én naponta sminkelek.


A micellás vízzel nem dörzsölni meg törölgetni kell a bőrt, hanem lényegében feláztatni a sminket majd utána lehet finoman áttörölni, így lehet a leghatékonyabban leoldani mindent. Persze ez önmagában nem elég, kelleni fog egy arclemosó utána.

2023. jún. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!