Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Valaki tud jó pirosító stick-e...

Valaki tud jó pirosító stick-et és jó higlightert mondani?

Figyelt kérdés
Lehetőleg ne legyen olyan nagyon drága. Pirosítónak mindegy, hogy sötétebb piros, vagy rózsaszín. A higlighter lehet palettában is. Előre is köszi mindenkinek! ❤️

2023. jún. 24. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nagyon szép pirosító sticket láttam a rossmannban a rival loves me-nél ahol van highliter stick is, bár a maybelline highliter stick is jó. Talán múltkor láttam a catrice pultban is, bár nem vagyok benne biztos
2023. jún. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 hannna099 ***** válasza:
Szerintem nincs nagyon értelme külön pirosító sticket venni, hiszen ugyanolyan összetevők vannak benne mint egy rúzsban, sőt néha kevesebb pigment is. Én évek óta sima rúzsokat használok pirosítóként (természetesen nem matt rúzsokat, hanem amik fényesebbek/balzsamosabbak), és még nem éreztem azt, hogy ne tennék amit tenniük kéne. Highlighterek közül én az ilyen baked highlightereket szeretem, általában ilyen félkupola alakúak, Catriceset használok, de láttam már a Rival Loves Me-nél is.
dec. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!