Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiatalon mit tehetek ráncokkal?

Fiatalon mit tehetek ráncokkal?

Figyelt kérdés
Tinédzser vagyok, kicsi korom óta van a két szemem belsejétől induló mélyedés (talán ránc). Sajnos nagyon hosszúak és mélyek. Formájuk ilyen félkör, az orrom közepéig érnek és szinte a szemem sarkáig mennek vissza. A másik két ilyen mélyedés az orrom lyukaitól indulnak és a szám két sarkáig mennek le. Mind a négy mélyedés úgy néz ki mintha nem lenne ott zsír. Nagyon zavarnak és sajnos nagyon öregítenek is. Kb 35-40 évesnek is kinéztek már ezek a mélyedések miatt. Esetleg megtudná valaki mondani nekem, hogy mi is ezeknek a mélyedéseknek a neve hogy rátudjak keresni? Illetve mit tehetek azért hogy legalább enyhítsem őket?
2023. jún. 25. 15:57
 1/1 Noren1989 ***** válasza:
10%

Kevesebb mosolygàs, btw.


Nekem ezek mimikai ràncnak tűnnek ez alapjàn.

2023. jún. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!