Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet csinálni a szemöldök...

Mit lehet csinálni a szemöldökeim között keletkezett függőleges ráncokkal?

Figyelt kérdés
Olyan undorító morcos, szigorú tekintetem van ezek miatt s ha ránézek vkire azt hiszi hogy balhézni akarok s ez rohadt kellemetlen... van erre megoldás vagy már csak a botox?!

2014. máj. 4. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne ráncold annyit a homlokod, komolyan ez az egyik megoldás. Másik, hogy krémezed hidratálóval. Mást nem lehet tenni.
2014. máj. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sokat már nem lehet tenni, használj ránctalanító krémet/szérumot, Shiseido, Eucerin, Estée Lauder, Paula's Choice stb, szóval valami jobbat ami hatásos is.
2014. máj. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Joy Turner ***** válasza:
Botox. A krémek annyira érnek, mint a halottnak a csók.
2014. máj. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem fogok kidobni sok tíz ezret kencékre... konkrétan arra gondoltam hogy ha már megszüntetni nem lehet akkor esetleg eltakarni, de hogyan?
2014. máj. 4. 13:07
 5/5 Joy Turner ***** válasza:
Frufruval. Jobb ötletem nincs.
2014. máj. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!