Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Piros ezüst gyöngyös estélyihe...

Piros ezüst gyöngyös estélyihez milyen smink illik?

Figyelt kérdés
Természetes vörös a hajam, zöld a szemem. Vettem egy piros, a felsőrésznél ezüstgyöngyös kisestélyit, az a kérdésem, hogy milyen smink illene a ruhához így?? Nemsokára megyek bálba, és nem tudom, mert még sosem volt piros ruhám...:))
2008. jan. 6. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jól mutathat hozzá ha a szemed csak kihúzod,szempilla spiráll, esetleg egy kevés barnás árnyalatú szemfesték, és bordó rúzs. Vagy egy fekete, füstös szemfestés, visszafogott, hússzínű rúzzsal. Ha az extrém típusba tarozol akár pirosas vagy narancsos sminket is kipróbálhatsz a szemedre:P

Viszont ha valaki azt mondja hogy zöl vagy kék NE(!!!) hallgass rá! A zöld lehet hogy menne a szemedhez de piros ruhával papagály hatást keltene, és ízléstelen!

Legjobb, a barna árnyalatai(sötét-világos, ekrü , bézs stb) és a fekete.

Nyugodtan hallgathatsz rám, sminkes vagyok:P

(és mellesleg irigyellek a természetes vörös hajadért:P)

2008. jan. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szemhéjadat kihangsúlyozhatod egy naon világos vöröses szemhéjpúderrel, és a szempilláid fölé egy vékony fekete tusvonalat is húzhatsz. Majd fekete szempillaspirállal fesd át szempilláidat. Az arcodra, mivel természetes vörös a hajad, gondolom, h. fehéres a bőrőd, így egy kis pirosítót is használhatsz. Ajkadra-mivel a szemeiden van a hangsúly-inkább egy átlátszó szájfényt használsz ami lehetőleg pirosas árnyalatú legyen. by: Cukky
2008. jan. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

á,szerintem nehogy piros szemhálypúdert használj,azt szerencsére a nők ritkán használják,de ultra durva,ráadásul olyan mint valami bőrbetegség...

Ha elég ezüstös felül.szerintem ezüst szemhélypúdert válassz. persze spirál,és ha jól áll húzd ki a szemedet. Ha nem áll rosszul,mindenképpen tűzpirossal fesd ki az ajkaidat...az nagyon király,én is mindig azt szerettem volna,de nekem nem áll jól. Jujjdejó Neked,sok sikert!

2008. jan. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
SZERINTEM CSAK SZEMPILLASPIRÁL,ÉS VMI PIROSAS SZÁJFÉNY,V.NARANCSOS,NEM IS TUDOM.ARCPIROSÍTÓ,ÉS ENNYI!
2008. szept. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fekete szemhélykontúr, fekete szempillafesték és piros rúzs!
2018. febr. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*szemhéjkontút
2018. febr. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!