Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen színű cipőt-táskát és...

Milyen színű cipőt-táskát és kiegészítőket vegyek fel egy tűzpiros nagyestélyi ruhához? Ezüst vagy arany illik hozzá ékszerben? És a smink?

Figyelt kérdés
2010. febr. 26. 21:12
 1/10 anonim válasza:
67%

Hát nekem azok a nők:fekete,fekete magassarkú körömcipő,ezüst ékszer,fekete táska.De ez csak az én véleményem!

Smink csak lazán és sok mosoly!

2010. febr. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Ha szöke vagy arany illik.
2010. febr. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
egyetértek az 1.vel.
2010. febr. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Fekete cipő, fekete táska, ezüst kiegészítők. Aranyat semmikép se, a pirossal együtt túl cigányos. :-)
2010. febr. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
57-es vagyok, sminkben pedig szintén fekete. Aztán sok sikert!
2010. febr. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyálatalán nem muszáj, feketét felhúznod! Elvégre már a 21. században élünk! Semmiből, max. a smink!! A cipőd is lehet, piros, ahogy a táskád, esetleg arany mindkettő! Én az ezüstöt is eltudnám képzelni! Van még valami díszítés az estélyiden?Pl. gyöngy, flitter, hímzés, mert azokból is meríthetsz ötletet, hogy milyen színűek legyenek a kiegészítőid_!
2010. febr. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nézz csak meg egy külföldi hírességet piros estélyiben! Nem igazán választanak fekete kiegészítőket! Az olyan hatást kelt, mintha nem lett volna mit felvenned helyette!
2010. febr. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
26%

A kérdező azért kérdezett,mert van választási lehetősége az öltözködésben.Kit érdekel a megjelenéskor irigységből és féltékenységből létrehozott vélemény???:)))


Azért fekete,mert nem adunk a külföldi unatkozó gazdagok által diktált siralmas öltözködési és papagáj színű(mindenki ide nézzen,mert itt jön a ráncait sminkel temető Pénzesbödön!)Külföldön öltözzön úgy...


Szerettük volna ha gyönyörű szép lesz,akit úgy néz a szem,hogy ez igen!!!Nem pedig úgy hogy nincs pénze fekete táskára,meg cipőre!?Biztos azért vette meg a kollekciót egyben,mert olcsóbb volt...


A bazári majmok viccesek inkább mint szépek...Ő szép lesz.

Kérdező Kedves!Szerinted?

2010. febr. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igazából nekem 3 ötletem volt...A fekete a piros és a (eddig még senki nem írta)fehér. A ruhán kifejezetten nincs díszítés,csak a fazonjában...egy összeráncolt részre valószínűleg egy ezüst színű strasszos bross kerül majd...így az ezüst ékszer marad :)
2010. márc. 1. 01:14
 10/10 anonim ***** válasza:
Na! Látod?
2010. márc. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!