Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyire jók, tartósak a...

Mennyire jók, tartósak a yodeyma parfümöt?😊

Figyelt kérdés
Sziasztok. Megmondom őszintén én nemrég rendeltem saphir parfümöt mert ugyanaz a problémám mint sok más embernek hogy nem akarok kiadni 50 ezret 1 parfümért. Na most illatra egy az egyben ugyanaz a parfüm de a tartóssága egyenlő a 0val. Konkrétan 1 óra múlva nem érzem magamon. Most megtaláltam a yodeymának az oldalát aki ugyanígy híres márkás parfümök alternatíváit gyártja. Ki használt már ilyet ? Tapasztalatokra lennék kíváncsi. Köszönöm szépen előre is!😊
2023. jún. 29. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Semennyire sem tartós. Olcsó, nagy kiszerelés, az illatok eléggé hasonlítanak az eredetihez, de tartósság semmi. Nem véletlenül drágábbak a minőségi parfümök. Nyilván a márka is közrejátszik de a minőségnek is nagy szerepe van az árképzésben. Sokkal több parfümolajat tartalmaznak, ami lassabban párolog, ettől tartósabbak. Viszont te azt sem fogod túl sokáig érezni magadon, mert az orr gyorsan hozzászokik. Inkább kérdezz meg valakit néhány óra múlva, hogy érez-e rajtad parfümillatot.
2023. jún. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Használtad már ?
2023. jún. 30. 11:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, azért írtam véleményt. 2 volt belőle, az egyik az Armani Sí illat, a másik meg a La Vie Est Belle. A férfi verziója valamivel tartósabb, de normális minőséghez képest az is elenyésző. De ha azt nézzük, ennyi pénzért milyen legyen...?
2023. jún. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A l'interdit utánzatát próbáltam.

Az eredeti is megvan. Hasonló de nem ugyanaz, sokkal citrusosabb illat az utánzat. Tartóssága tényleg 0.

2023. júl. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én imádom őket. Rajtam tartósak is. Kedvencem a Lis - isteni! Gyümölcsös-virágos édes. Antrapame, Luxor és az Aqcua woman is nagyon jó.

Személy szerint nekem a Red és a Mia nem tetszett. Most rendeltem az Adrianát. Nekem megvan az eredeti is hozzá. Háát, én felismerem a különbségeket, de attól még nagyon jó illatú. Kicsit púderesebbnek érzem. Szóval nem teljesen ugyanaz. De pl a Lis nekem még jobban tetszik mint az eredeti (Armani - My way) :D


Férfi illatok közül bátran ajánlom a Wow Scentet - egyszerűen hihetetlen erős isteni finom illat. Imádom a páromon. Brutál tartós. Power is nagyon tetszik rajta, illetve a Blue-vel és a Acqua man-el (vagy valami hasonló a neve) sem lőttök mellé, fincsi friss férfias illatok.


Úgyhogy szerintem mindenképp próbáld ki, mindenkinek más a bőre, ezért van akinek tartósabb, van akinek kevésbé.

dec. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!