Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Parfüm - Müller. Visszaveszik...

Parfüm - Müller. Visszaveszik így a parfümöt?

Figyelt kérdés

Vettem egy parfümöt, amit teszterrel teszteltem ott a boltban, kimentem mosdóba, szóval vártam fele kb. fél órát, hogy leszáradjon, mert az releváns. Bőrre fújtam.


Nos otthon kiderült, egyáltalán nem tartós az illat (pedig maga az illat nagyon jó és nagyon tetszett).. 2 óra után semmit nem érződik.

Ez ugye a tester volt. Hazamentem, nagy boldogan kibontottam a dobozt, de nem fújtam belőle... és utána 3-4 órával már bántam hogy felbontottam, mert tényleg nem érezhető rajtam, a barátom is szagolta, segítettem neki mit kéne éreznie (édeskés kókusz)... nem érezte.


Müllerben vettem, fólia + dobozzal együtt.

Meggondolatlan voltam, hogy hirtelen felbontottam otthon... nem nagyon vagyok gyakorlott parfümvásárló.


Szerintetek visszaveszi így a Müller? Megvan a blokk, tegnap vettem délután.

A Müllerben minden parfüm doboza fóliás? Nem 30-40.000 ftos parfüm, 10.000 alatt van az ára, de azért mégis pénz, és nem akarok "pénzt kidobni" az ablakon, mert ez így pénzkidobás :(

A parfümből se fújtam, csak annyira tetszett az illata hogy felbontottam és ki is vettem a dobozból mint "új szerzeményt".



2023. jún. 29. 18:56
 1/4 47. ***** válasza:
100%
Nem
2023. jún. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Volt dolgozóként azt tudom mondani, hogy boltvezetőtől függ. Ha megvan a fólia még akkor azt is vidd vissza, mert ha jóhiszeműek és elhiszik hogy nem fújtál belőle, akkor abba vissza csomagolják és újra eladják. A fújóka csövet szokták nézegetni, hogy sterilnek tűnik-e még, nincs-e benne légbuborék. Már ha épp jókedvű az adott vezető. Mert volt olyan is, aki azt mondta hogy ő nem szórakozik ilyenekkel, és fixen nem vette vissza a fólia nélküli cuccokat. Minden joga megvan ehhez is, mert ha egy parfüm már ki lett próbálva onnantól kevesebb ideig áll el. Ez a fújóka nézegetés meg ugye nem tuti módszer hogy ezt megállapítsák. Szóval egy próbát megér, de nagy reményeket ne fűzz hozzá. És pénzt ilyen esetekben nem adtunk vissza, csak ajándékkártyára lehetett kérni az összeget.

Ugyanazon típusú parfümből ha egy fóliás, akkor az összes többi is az. Van amihez alapból nem csinálnak fóliát, de azt azért tudják a dolgozók, hogy melyiken van és melyiken nincs.

2023. jún. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Meg kell próbálni.
2023. jún. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
32%

Biztos,h nem.


Ha tartos parfum kell,akkor ismert vilag markak kozul valassz: chanel,yves saint laurent,dolce,stb

2023. jún. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!